SroNovaV1
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SroNova Silkroad Version 1


You are not connected. Please login or register

SroNova serwer

2 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1SroNova serwer Empty SroNova serwer Mon 29 Nov - 22:12

Kalvador

Kalvador
Polish Modo
Polish Modo

Pare rzeczy odnośnie działania servera.

Na początek.
No to tak.
Od 20 lvla Exp nie ma buga, ile dostajesz tyle dostajesz za generala, champa czy giga.
Mam Bladera i powiem że skille są śmiesznie zbugowane. Nie mają one Casting time ( co nie wiedzą - Czas użycia skilla / jak długo się ładuje zanim udeży, typowy nuk ładuje się koło 1.5 sekundy [ przykład ] a tu możesz używać skilli po kolei, wygląda to jak mega combo ) Czyli używam rzutu, potrójnego combo i podbicia naraz... Prawie naraz... Ale to i tak fajnie wygląda jak skille sie na siebie nakładają. Dobicie u Bladera - NIEWAŻNE czy mob stoi czy leży... Dobijasz natychmiast... Mnie osobiście sie podoba taka walka xD lubie [ CENSORED napie***lać ]
Potiony i tu ciekawostka... Nie mają Cool time... Mozesz użyć 10 naraz... ALEEEEE leczą tylko tyle HP ile mają wskazane... Typowe potiony 880 Leczą ponad 3000 HP... Tutaj zaś 880...
Ataki obszarowe nie mają efektu AoE... Ghost spear, nuki...

Reszta później...

U P D A T E

Naprawiono Crashing.
System gildii działa.
Sp kosztuje 1 = 10.000 gold co jest totalnie nieopłacalne..
Nie ma elixirów, i ogólnie alchemii.
Jak padniesz nie tracisz expa.
Joby nie działają.
HP/MP recovery :
- Stoisz - nie odnawia.
- Siedzisz - pare sekund i jesteś full. Dosłownie pare sekund.
System Unique... Wystarczy ze ostatni zadasz cios by zabić unika, Exp idzie do ciebie. Wystarczy ze go dobijesz jako ostatni +2lvle dla ciebie i +6000 Sp. Przed chwilą z 30 na 41 wszedłem na evencie które są co noc o godzinie 02:00
Dla lowów Cerber, Tg i Ivy, High, Shaitan.
System Soxów... Sox dropi tylko Klata Armor MALE Legs Prot Armor czasami Garm MALE... Nie wydropiłęm jeszcze ( zpośród 30+ sosów 10+ somów i 20+ sosunów ) Ani jednego soxa Female...
System itemów... Każdy item ma taką samą wartość w ( % ) Nie spotkasz klaty z phy 55% i klaty z phy 43%. Każda wydropiona przez ciebie klata będzie miała tą samą wartość ( % )...
Ja mam tyle sunów ze w mieście rozrzucam na pastwe noobostwa xD
Jak bijesz moby o 20 lvli mocniejsze to 3 mobki i masz Upa... Ktoś powie, OMG o 20 lvli większe LOL roflmao... Tutaj na 40 lvlu zabijesz Antylope na 82...
A jak chcesz troche SP to bijesz Gianty Mobków w przedziale + - 4 od swojego lvla... DZIAŁA TO TYLKO OD LVLA 40...
Nie pamiętam czy pisałęm o Mastery... Otóż można mieć wszystko na maxa prócz Force... Skille pobugowane w tym sensie, że czasami z maxa spadnie nam do 1 lvla i trze upać od nowa... BUFFY dają nam niewiele... IMBUE także... Mnie na 90 lvlu imbue daje o 2500 wiecej dmg. Mozesz uzyć fire i ice naraz + 5000 dmg...
Actions nie działają, nie ma stalla, trace itp...
Co do SP... Ja na -5 ( mam 63lvl expie na devil eye Takla 70-71lvl ) dostaje 30 sp za mobka 70 za champa i 130 za giga... Czyli nic straconego... Mnie osobiście server się podoba. Typowy ForFun. Można sobie bulidy potestować bo lvl 90 bijesz w dzień góra dwa na 0 gap...
Aaaa... Sox weapon naprawione...
Berzerka nie ma
Dopisujcie jak coś znajdziecie

https://www.youtube.com/user/2poor4you?feature=mhum

2SroNova serwer Empty Re: SroNova serwer Mon 29 Nov - 22:17

gradepuxi22


Polish Modo
Polish Modo

Teraz 1 sp = 1000 gold Smile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum